Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Mount Nimba Range, signerad och numrerad 294/500, färglitografi ca 30x43 cm

574327

2018-09-26