Parskåp 1900-tal

Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal
Parskåp 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARSKÅP, Beckmans möbler Linköping, 1900-tal, mahognyfanér, glas med spröjs, höjd ca 177, 60x41 cm

Repor, märken, slitage, avslag

574335

2018-09-29