Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARSKÅP, Beckmans möbler Linköping, 1900-tal, mahognyfanér, glas med spröjs, höjd ca 177, 60x41 cm
Repor, märken, slitage, avslag
574335
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här