Ljusstake Rolf Swedberg

Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg
Ljusstake Rolf Swedberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ROLF SWEDBERG (1927-2008), ljusstake, tenn, för 2 ljus, monogramsignerad RS, höjd ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, mindre repor, rester av stearin, ställvis ytsmuts

574360

2018-09-28