Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ROLF SWEDBERG (1927-2008), ljusstake, tenn, för 2 ljus, monogramsignerad RS, höjd ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, mindre repor, rester av stearin, ställvis ytsmuts
574360
2018-09-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner