Sybord
Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SYBORD, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut, fanerade med mahogny, intarsadekor av solfjäder, beslag i mässing, höjd ca 72, 55x39 cm
Zustandsbeschreibung
Renoverat, kompletterat, nyckel saknas
574364
2018-09-30