Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SYBORD, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut, fanerade med mahogny, intarsadekor av solfjäder, beslag i mässing, höjd ca 72, 55x39 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverat, kompletterat, nyckel saknas

574364

2018-09-30