Elis Ryberg litografi
Vollendet
2018-09-26
574366
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, färglitografi, provtryck, ca 44 x 54 cm