Holländsk skola, ett par stilleben

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Stilleben med bok, jordglob och kramsfåglar, olja på duk, 74x100 cm, respektive vanitasstilleben, olja på duk, 71x101 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Dubblerade, retuscher

574374

2018-10-23