Oljemålning av keramikern Anna-Lisa Thomson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952), Motiv från konstnärens stuga i Grundsund, signerad, olja på duk, ca 44,5x36,5 cm

Smärre krackelyr

574383

2018-09-26