Spegel Senempire

Spegel Senempire
Spegel Senempire
Spegel Senempire
Spegel Senempire
Spegel Senempire
Spegel Senempire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, krön med solfjädersformade inläggningar i trä, infällt glasparti med målad dekor, höjd ca 119 cm, bredd ca 38 cm

slitage, senare glas och bakstycke

574406

2018-10-04