Spegel Senempire
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, krön med solfjädersformade inläggningar i trä, infällt glasparti med målad dekor, höjd ca 119 cm, bredd ca 38 cm
slitage, senare glas och bakstycke
574406
2018-10-04