Kai Christensen oljemålning

Kai Christensen oljemålning
Kai Christensen oljemålning
Kai Christensen oljemålning
Kai Christensen oljemålning
Kai Christensen oljemålning
Kai Christensen oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI CHRISTENSEN (född 1918), Stadsbild, signerad, olja på duk, ca 49x60 cm

574426

2018-09-26