Tore Alsén golvlampa

Tore Alsén golvlampa
Tore Alsén golvlampa
Tore Alsén golvlampa
Tore Alsén golvlampa
Tore Alsén golvlampa
Tore Alsén golvlampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE ALSÉN, golvlampa, Gärsnäs, vitlackerad stomme, vit skärm i textil, höjd ca 135 cm

Smärre slitage/ repor på fot

574451

2018-09-27