Fåtölj Laminett design Yngve Ekström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Laminett", Swedese, stomme i ek, klädsel i grått fårskinn, stämplad okt 59, sitthöjd ca 40 cm

Slitage på klädsel, bruksslitage, torkad stoppning

574456

2018-09-26