Ljusstakar silver Bröderna Lohne Bergen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, barockstil, stämplade Bröderna Lohne Bergen Norge, svenska importstämplar Johan Einar Bohlin, Linköping 1934, höjd 9,5 cm, fyllda fötter

Slitage

574460

2018-10-20