Oljemålning av Louise Desnos

Oljemålning av Louise Desnos
Oljemålning av Louise Desnos
Oljemålning av Louise Desnos
Oljemålning av Louise Desnos
Oljemålning av Louise Desnos
Oljemålning av Louise Desnos

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LOUISE DESNOS (1807-?), porträtt av flicka med pilbåge, strand i fonden, signerad Louise Desnos och daterad 1837, olja på duk ca 78x62 cm

Krackelyrer, smuts

574470

2018-09-28