Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LOUISE DESNOS (1807-?), porträtt av flicka med pilbåge, strand i fonden, signerad Louise Desnos och daterad 1837, olja på duk ca 78x62 cm
Krackelyrer, smuts
574470
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här