Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, egen verkstad i Tobo, 2 vaser av stengods, 1 i brun glasyr, 1 i grön glasyr, signerade Triller Tobo, höjd ca 13.5 och 19 cm
Bruksslitage
574475
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här