Erich & Ingrid Triller 2 vaser

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, egen verkstad i Tobo, 2 vaser av stengods, 1 i brun glasyr, 1 i grön glasyr, signerade Triller Tobo, höjd ca 13.5 och 19 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

574475

Päivämäärä:

2018-09-28