Carette Limousine

Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine
Carette Limousine

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CARETTE LIMOUSINE, med uniformerad chaufför, 1910-tal, litograferad plåt i rött och svart, detaljer i guld och grått, ekrade hjul helt i plåt, ställbara framhjul, öppningsbara bakdörrar, handbroms, glasad framruta, urverksdriven, längd 32 cm

Urverksfjäder har släppt i fästet, smärre lack och plåtskador

574476

2018-10-14