Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, egen verkstad i Tobo, vas, stengods, gulbrun glasyr, signerad Triller Tobo, höjd ca 29 cm
Bruksslitage, smuts
574479
2018-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här