Triller Tobo vas Modern keramik och konstglas

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, egen verkstad i Tobo, vas, stengods, gulbrun glasyr, signerad Triller Tobo, höjd ca 29 cm

Bruksslitage, smuts

574479

2018-10-28