Kranbil Ryssland
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZIL LASTBIL MED KRAN, 1950-tal Ryssland, helt i plåt med svarta gummidäck, öppningbara dörrar, ställbara framhjul och kran, längd ca 32 cm
Krok samt ruta i en av dörrarna saknas, lackskador
574493
2018-09-28