Sifon 1900-tal

Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal
Sifon 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SPARKLETS MAKER, sifon, 1900-talets första hälft, England, vitmetall och glas, märkt Sparklets Makers London Made in England, höjd ca 34 cm

Slitage

574510

2018-09-29