Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
SPARKLETS MAKER, sifon, 1900-talets första hälft, England, vitmetall och glas, märkt Sparklets Makers London Made in England, höjd ca 34 cm
Slitage
574510
2018-09-29