Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASTHALL, ryamatta, 1970-tal, dekor i brunt, svart, mörkgrönt och orange, brickmärkt, ulll, ca 237x165 cm
Bruksskick
574511
2018-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här