Kasthall ryamatta

Kasthall ryamatta
Kasthall ryamatta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTHALL, ryamatta, 1970-tal, dekor i brunt, svart, mörkgrönt och orange, brickmärkt, ulll, ca 237x165 cm

Bruksskick

574511

2018-10-01