Spegel barock 1700-tal

Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal
Spegel barock 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, barock, 1700-tal, träskuren ram, förgylld, höjd ca 72 cm bredd ca 42 cm

Senare glas och förgyllning

574528

2018-09-28