Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SAMARIN, "Efter festen", 1900-talets första hälft, litografisk affisch, Hinnerud, Nylunds Litografiska Stockholm, ca 99x69 cm
Skador
574565
2018-09-26