Karusellhäst

Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARUSELLHÄST. 1900-talets första del ,skulpterat och bemålat trä, sadel, betsel och stigbyglar i skinn, längd ca 109, höjd 51 cm,

Slitage

574578

2018-09-26