Hylla vitmetall

Hylla vitmetall
Hylla vitmetall
Hylla vitmetall
Hylla vitmetall
Hylla vitmetall
Hylla vitmetall
Hylla vitmetall
Hylla vitmetall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HYLLA, 1900-talets första hälft, rostfritt stål, etikettmärkt AB Samefa, höjd ca 36, 148x36 cm

Slitage

574587

2018-09-26