Olle Baertling XREK

Olle Baertling XREK
Olle Baertling XREK
Olle Baertling XREK
Olle Baertling XREK
Olle Baertling XREK
Olle Baertling XREK

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Xrek", färgserigrafi, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 4/125. I. 94 x 46,5 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Grafik/Moderna, våren 2010, katalognr. 16

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

574593

2018-10-23