Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets andra kvartal, stomme av mässing, korgbotten, 5 ljuspunkter, 6 ljusarmar, olikslipade prismor, höjd ca 79, diameter ca 59 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, någon enstaka nagg kan förekomma

574613

2018-10-03