Jean-Pierre Cassigneul färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN-PIERRE CASSIGNEUL (Frankrike, född 1935): "Les deux amies", signerad Cassigneul, numrerad 93/150, färglitografi, ca 65x50 cm

574632

2018-09-27