Bergboms bordslampor

Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS, bordslampor "B-090", mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 50 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestade

574669

2018-09-26