Karta London

Karta London
Karta London
Karta London
Karta London

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTA, London, "The Bastion of Liberty", 1940-tal, Blandford Studio for The Travel Association of Gt Britain and N Ireland, Cromoworks Limited, ca 95x120 cm

Skador

574680

2018-10-03