Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Motiv från söder i Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -76, 39/300, färglitografi, ca 44x54 cm

574681

2018-09-30