Cigaretthållare i guld
Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
CIGARETTHÅLLARE samt. ETUI, bägge 18 k guld, röret teleskopiskt, etuiet med graverad dekor, troligen Storbritannien, 1900-talets första hälft, röret stämplat med svenska importstämplar, etuiet stämplat 18 ct, höjd ca 2,1 cm, vikt ca 9 g
574694
2018-09-28