Sminkbord 1920-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMINKBORD, fanerat i björk, 1920-tal, två låsbara skåpsdelar varav en med hyllplan, andra med lådor, låsbar låda i sargen, höjd ca 185, 120x45 cm
Bruksslitage, smärre fläckar på möbeln samt inuti några lådor, smärre repor och fanéravslag
574717
2018-09-26