Sminkbord 1920-tal

Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal
Sminkbord 1920-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SMINKBORD, fanerat i björk, 1920-tal, två låsbara skåpsdelar varav en med hyllplan, andra med lådor, låsbar låda i sargen, höjd ca 185, 120x45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre fläckar på möbeln samt inuti några lådor, smärre repor och fanéravslag

574717

Päivämäärä:

2018-09-26