Olle Ohlsson supkoppar

Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar
Olle Ohlsson supkoppar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE OHLSSON (född 1928), supkoppar, 7 st, silver, signerade ´´Olle Ohlsson´´, Gösta Rosin, Stockholm, 1994, höjd ca 3.2 cm, totalvikt ca 210 g

Smärre slitage, ställvis anlöpning

574724

2018-09-28