Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE OHLSSON (född 1928), supkoppar, 7 st, silver, signerade ´´Olle Ohlsson´´, Gösta Rosin, Stockholm, 1994, höjd ca 3.2 cm, totalvikt ca 210 g
Smärre slitage, ställvis anlöpning
574724
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här