Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVVAS, 1900-talets senare hälft, Kina, porslin, polykrom bemålning med figurscen, stämplad undertill, höjd ca 59 cm

Smärre slitage

574729

2018-09-28