Axel Aabrink

Axel Aabrink
Axel Aabrink
Axel Aabrink
Axel Aabrink
Axel Aabrink
Axel Aabrink

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL AABRINK (1887-1965): Kustlandskap, signerad och daterad 1944, olja på duk, ca 46x60 cm

Krackelering

574734

2018-09-30