Charles Roka oljemålning
2018-09-30
574736
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung skönhet, signerad, olja på duk, ca 80x65 cm