Olle Ohlsson silver skulptur

Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE OHLSSON (född 1928), skulptur, silver och 18 k guld, Stockholm, 2000, i form av stående, silver blad med en liten man i 18 k guld, signerad ´Olle Ohlsson´, höjd ca 12.5 cm, totalvikt ca 98 g, ask medföljer

Smärre slitage, ställvis anlöpning

574738

2018-09-28