Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ETTORE SOTTSASS, objekt/ askkopp, Blend Collection, röd marmor med vitglas insats, höjd ca 15 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, några mindre nagg
574751
2018-09-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner