Ettore Sottsass askkopp

Ettore Sottsass askkopp
Ettore Sottsass askkopp
Ettore Sottsass askkopp
Ettore Sottsass askkopp
Ettore Sottsass askkopp
Ettore Sottsass askkopp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ETTORE SOTTSASS, objekt/ askkopp, Blend Collection, röd marmor med vitglas insats, höjd ca 15 cm

Bruksslitage, några mindre nagg

574755

2018-10-01