Miro a l´encre bok

Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok
Miro a l´encre bok

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO, Miro L´encre, utgiven av XXE Siêcle, Paris 1972, två litografier, bok i kasett, ca 36x26,5 cm

Bruksslitage, ett blad med mindre reva, ej genomgången, kasett med märken

574760

2018-09-28