Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRO, Miro L´encre, utgiven av XXE Siêcle, Paris 1972, två litografier, bok i kasett, ca 36x26,5 cm
Bruksslitage, ett blad med mindre reva, ej genomgången, kasett med märken
574760
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här