Mjölkskäppa tenn

Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn
Mjölkskäppa tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MJÖLSKÄPPA, 1700/1800-tal, tenn, med ägarmonogram och datering G W K 1820, höjd 28, 19x14,5 cm

Lagningar

574761

2018-09-27