Sockerskål med lock England i silver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERSKÅL MED LOCK, silver, Birmingham 1914, lock med handtag i trä, höjd ca 12, 11x8 cm, vikt ca 234 g

Repor, bucklor, ostabil

574764

2018-09-29