Thomas Sandell & jonas Bolin

Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin

Klubbat för:

7 400 SEK

7 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, 9 lådor, höjd ca 84, 90x43 cm

smärre slitage, små obetydliga röda prickar på skivan

574773

2018-09-29