Klubbat för:
7 400 SEK
7 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, 9 lådor, höjd ca 84, 90x43 cm
smärre slitage, små obetydliga röda prickar på skivan
574773
2018-09-29