Herbert Gentry blandteknik

Herbert Gentry blandteknik
Herbert Gentry blandteknik
Herbert Gentry blandteknik
Herbert Gentry blandteknik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): Komposition, signerad Gentry, daterad a tergo 69, blandteknik på papper, 64x49 cm

574774

2018-09-30