Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EMILE BERNARD (Frankrike, 1868-1941): ´´Certaldo´´, signerad Emile Bernard och daterad 1922, akvarell, ca 31x42 cm
Ej examinerad ur ramen
574775
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här