Beng Lindström litografi

Beng Lindström litografi
Beng Lindström litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Bengt Lindström, 24/150, färglitografi, 74x52,5 cm

Gulnad, revor i marginalen

574776

2018-09-30