Fåtölj skinn

Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/1970-tal, stomme i betsad ek, grundväv i canvas, sittyta klädd med kohud, nackkudde, armlän och detaljer av läder, total höjd ca 82 cm

Kraftigt slitage

574789

2018-09-27