Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960/1970-tal, stomme i betsad ek, grundväv i canvas, sittyta klädd med kohud, nackkudde, armlän och detaljer av läder, total höjd ca 82 cm
Kraftigt slitage
574789
2018-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här