Olle Bonnier tuschteckning

Olle Bonnier tuschteckning
Olle Bonnier tuschteckning
Olle Bonnier tuschteckning
Olle Bonnier tuschteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): "Grottan 2", signerad och daterad Bonnier -57, tusch, 24x33 cm

574791

2018-09-30